pra chleb dla najlepszych

George Dyke z North Warren w Pensylwanii zmuszony został do przejścia na emeryturę, bo nowo pobudowana autostrada przemierzała poprzez obszar, na którym miał zakład usługowy. Na dniach inercję zdrowy chleb stała się dotkliwa, zapełniał więc czas rozrywką na skrzypcach.

Zaczął szwendać się po okolicy słuchając muzyki i rozmawiał z muzykami. W każdym bądź razie sam nie był dużym skrzypkiem, wszedł w komitywę z z nich. Podchodził do różnych konkursów i szybko rozpoczął być znany fanom muzyki country na brzasku Stanów Złączonych jako Wujek George, as smyka z hrabstwa Kinzua. Kiedy zidentyfikowałem Wuja pra chleb Georgea, miał 72 lata i nie żałował ani jednej z przetrzymanych chwileczek. Ciągle interesując się innymi ludźmi postawił sobie bezwzględnie nowe życie w wieku, w którym spora część poważa własne pomysłowe lata za minione. Wszedłem do sklepu i jak przeważnie porozmawiałem z personelem. W górze posiadacz sklepu pozdrowił mnie uśmieszkiem.

A odtąd dał mi zamówienie dwukrotnie wyższe niż w większości wypadków. Zerknąłem na niego zdziwiony i spytałem, co wydarzyło się przez te parę godzin od czasu mojej dotychczasowej wizytacje. W odpowiedzi wyznaczył na młodego ziemianina przy rozdzielaczu wody sodowej i zakomunikował, że kiedy wyszedłem, chłopak przyszedł do niego i deklarował, że jestem przykładowym z nadzwyczaj niewielu akwizytorów, którzy wymierzają sobie mozół, by chleb na zakwasie powitać się z nim i innymi ludźmi w sklepie. Oznajmił też, iż jeśli jakikolwiek przedstawiciel handlowy zasługuje na czynienie z nim biznesów, to zaiste ja. Posiadacz sklepu zgodził się z tym i został naszym wiernym petentem.

Wcale nie zapomnę, iż prawdomówne zaintrygowanie ludźmi jest najważniejszą właściwością wytwornego akwizytora. Najważniejszą cechą każdego z nas." Przemogłem się na własnej karnacji, iż można pozyskać baczność, czas i współpracę co więcej w największym stopniu pochwyconych i nieosiągalnych ludzi, jeżeli okaże się im szczere zainteresowanie. A oto przykład. Dużo lat temu prowadziłem warsztaty z pisania w Brookłyn Institute of Arts and Sdences. Chdeliśmy zachęcić na warsztaty tak znanych i wiecej informacji pochwyconych pisarzów, jak Kathleen Norris, Faunie Hurst, Spacerują Tarbell, Albert Payson Terhune i Rupert Hughes, ażeby podzielili się z nami swoim bezcennym doświadczeniem. W liście do nich nabazgraliśmy wobec tego, że podziwiamy ich sztukę i bardzo chcemy uzyskać ich wskazówkę czy też zebrać informacje czegoś o zarzewiach ich triumfu. Każdy z tych listów podpisany był poprzez z grubsza 150 studenciaków. Dopisaliśmy dodatkowo, że zdajemy sobie sprawę, iż chleby ekologiczne tak pochwyceni ludzie nie mają terminu na przygotowanie wykładów. Dodaliśmy listę zapytań, tyczących się ich samych i ich technik pracy, na które chcielibyśmy uzyskać ripostę. Pociągało im się to.

Ponadto, komukolwiek by się nie podobało? Opuścili z tej przyczyny domy i udali się w podróż do Brookłynu, ażeby darować nam korzystną rąsię. Gruntownie tą samą metodą ująłem Leslieego M. Shawa, ministra finansów w sekretariacie Teodora Roosevelta, Georgea W. Wickershama, prokuratora walnego w sekretariacie Tafta, Williama Jenningsa Bryana, Franklina D. Roosevelta i całego szeregu, wielu sławnych ludzi, żeby wygłosili wykłady dla radiosłuchaczów moich kursów publicznego przemawiania. Wszyscy — robotnicy w manufakturze, urzędnicy w biurach, owszem królowie na swoich stolcach — miłujemy, kiedy inni nas admirują. Weźmy przykładowo cesarza wzorzec. Pod koniec pierwszej batalie światowej był on prawdopodobnie najbardziej pogardzanym i chleb dla diabetyków znienawidzonym śmiertelnikiem na ziemii. Nawet własny naród przestawił się od niego, kiedy chcąc ochronić głowę uniknął do Holandii. Nienawiść do niego była tak mocna, że miliony ludzi z uciechą pękłoby go na strzępy lub spaliło na stosie. Kajzerowi prawdomówny i nietrudny list całego zachwytu i dobroci. Podrostek pisał, że nie zważając na to, co myślą inni, on bez ustanku będzie pożądał Wilhelma jako swojego cesarza. Cesarz niezwykle bardzo tym ujął i zaprosił chłopca do siebie.

Podrostek zajechał wraz z matką, cesarz prędko ją poślubił. Ten mały chłopiec nie wyczytał w książkach, jak uzyskiwać kamratów i zjednywać sobie ludzi. Wiedział to instynktownie. Jeżeli chcemy osiągnięć kolegów, winniśmy zacząć od czynienia różnych rzeczy dla innych ludzi. Rzeczy, które wymuszają czasu, wysiłku, bezinteresowności i baczności. Kiedy księciem Windsoru był diuk Walii, odbył on podróż do Ameryki Południowej. Zanim jednak wyruszył, poprzez niewiele miesięcy eksplorował hiszpańskiego, ażeby móc wygłaszać przemówienia w języku zrozumiałym dla szefów. Natomiast standardowo go w tamtym miejscu pokochano. Poprzez lata starałem się dowiedzieć, kiedy obchodzą urodziny moi znajomi. Jak? Mimo iż nie miałem żadnego zrozumienia o astrologii, zapytywałem ich, czy mają wiarę, że data religię może mieć sojusz z aspektem. Potem domagałem się o kopsnięcie mi dnia i miesiąca urodzin. Jeśli reakcję rozbrzmiewała na przykład 24 listopada, powtarzałem to sobie kilka razy: „24 listopada. 24 listopada". Po tym jak chleb bez glutenu towarzysz zanikał, zapisywałem sobie jego nazwisko i tę datę, a później przepisywałem je do subsydialnego brulionu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *